Neler Sunuyoruz

[:tr]

Web Tasarım

Günün 14 saatini internette harcıyorz ve neredeyse bir ekmeği bile internetten sipariş ediyoruz. Böyle bir çağda internete kayıtsız kalmak mümkün mü? O zaman hiç zaman kaybetmeyin ve internetteki yerinizi hemen alın. Üstelik kendiniz yönetin ve geliştirin.

Seo Optimizasyonu 

Bunu çok duyuyorsunuz ama ne olduğunu merak ediyorsanız, kısaca; arama motorlarında web sitenizin üst sıralarda yer almasını sağlamak diyebiliriz. Bu sayede reklam vermeseniz de sürekli rakiplerinizin önünde yer alırsınız.

Google AdWords 

İnternet reklamcılığının en etkili ve orantısız gücü, hiç tartışmasız Google AdWords. Çünkü en çok kullanılan aramam motoru Google tarafından sunuluyor. Yeni müşterilere ulaşmaki rakiplerinizin önüne geççek için zaman kaybetmeyin ve hemen başlayın.

Sosyal Medya

Sosyal medya çılgınlığını anlatıp zaman kaybetmeye gerek var mı? Siz bile bilgisayara yada telefona girdiğinizde mutlaka sosyal hesaplarınızı kontrol ediyorsunuz değil mi? O zaman neden hala zaman kaybediyorsunuz ?

[:en]

Web Design Ideas

It is not possible to remain indifferent to the age of internet, which has become a commercially important marketplace where 14 hours of the day are spent. Your customers conduct almost all product and service research on the internet. Although your product and service have the best price feature; who is aware of this …

Seo Optimization

Having your website is not enough in itself. Because there are millions of users who don’t know you have a website and need your products. In order for these users to reach you, you must be visible. A natural search engine optimization (SEO).

Google AdWords Management

Internet users are undoubtedly searching for products or services in the ”Google” search engine. When users search for ”Glass Balcony örneğin, for example, even strong” SEO çıkar sites will appear under the ads. Reaching you is inevitable.

Social Media Consultancy

We don’t think it makes sense to waste time telling about the social media frenzy. So much so that even when you go to the computer immediately checking your accounts and looking at the notification. Then you are aware that such behavior is common to all users.

[:]