Neler Sunuyoruz

Web Tasarım Fikirleri

Günün 14 saatinin geçirildiği, ticari açıdan önemli bir pazar alanı haline gelen internet çağına kayıtsız kalmak mümkün değil. Müşterileriniz hemen hemen tüm ürün ve hizmet araştırmasını internetten yapıyor. Sizin ürün ve hizmetiniz en iyi fiyat özelliğine sahip olsa da; bundan kimler haberdar…

Seo Optimizasyonu

Web sitenizin olması kendi başına yeterli değil. Çünkü bir web siteniz olduğundan haberdar olmayan, ürünlerinize ihtiyaç duyan milyonlarca kullanıcı var. Bu kullanıcıların sizlere ulaşması için, görünür olmanız gerekmektedir. Doğal bir arama motoru optimizasyonu (SEO).

Google AdWords Yönetimi

İnternet kullanıcıları ürün veya hizmet aramasını hiç şüphesiz en fazla ”Google” arama motorunda gerçekleştirmektedir. Kullanıcılar örneğin ”Cam Balkon” araması yaptığında, güçlü ”SEO” yapılan siteler bile reklamların altında çıkar. Size ulaşılması artık kaçınılmaz. 

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya çılgınlığını anlatarak zaman kaybetmenin bir anlamı olmadığını düşünüyoruz. Öyle ki sizler bile bilgisayar başına geçtiğinizde hemen hesaplarınızı kontrol ederek gelen bildirimlere bakıyorsunuz. O zaman böyle bir davranışın tüm kullanıcılarda olduğunun da farkındasınızdır.

”İşimiz İnternet Gerisi Haddimiz Aşar” sloganıyla bu yolculuğa çıktık ve 2003 yılından günümüze ”Bi Fikirdir Gidiyor”. Fikir alanlarımız genel anlamda dört başlıkta toplanmakta ve bu başlıkların her dalında mutlaka ”Bi Fikrimiz” sorulmaktadır. 

Kısaca; bir kişi, kurum veya şirketin, kendini geniş kitlelere ulaştırması için internette duyduğu tüm ihtiyaçlara fikir üretilmektedir. Üstelik bu fikirler tamamen ücretsiz ve süreklidir. Bu fikirlerin tamamen ücretsiz olması kafanızda soru işaretleri oluşturabilir. Bunun açıklamasını ”Biz Kimiz” sayfamızda bulabilirsiniz.