Biz Kimiz

Biz Kimiz

2003 yılında blog site olarak kurulup, teknoloji merkezine dönüşen bir serüvenin hikayesidir MC MİB. İnternetin yeni olduğu dönemlerden günümüze kadar tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip etmiş, ihtiyaç duyan şirketlere sunmuş ve şirketlerin internet kazanç oranını arttırarak, bu alanda şirketleri başarıya taşımıştır.

2003 yılından günümüze Web Tasarım, Seo Optimizasyonu, Google AdWords Desteği ve Sosyal Medya Danışmanlığı alanlarında ”Bi Fikirdir Gidiyor” sloganı ile ücretsiz fikirler sunmaya devam etmektedir. Türkiye’nin ilk ve tek ücretsiz internet fikir atölyesidir.

İnternette yaşanan sürekli rekabete ayak uydurmak amacıyla, fikirlerini sürekli güncellemekte ve ilerleyişini yakından takip etmekteyiz. Yola çıktığımız ilk günden ilkelerim,ze sadık kalarak, fikirlerin değiştirilmesi yada geliştirilmesi aşamasında sınırsız destek sunmaya devam edeceğiz. Türkiye’nin ilk ve tek ücretsiz fikir atölyesi olan MC MİB, bu özelliğini koruma hedefinden asla vazgeçmemiştir.MC MİB | IŞIK Bilgisayar | Ankara – İzmir – Bursa – Antalya