Biz Kimiz

Biz Kimiz ?

Mücahit ÇALIŞKAN tarafından 2003 yılında blog site olarak kurulup, fikir merkezine dönüşen bir serüvenin hikayesidir MC MİB (Mücahit Çalışkan Medya İnternet Business) . İnternetin yeni olduğu dönemlerden günümüze kadar tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip etmiş, ihtiyaç duyan şirketlere sunmuş ve şirketlerin internet kazanç oranını arttırarak, bu alanda şirketleri başarıya taşımıştır. 

2003 yılından günümüze Web Tasarım, Seo Optimizasyonu, Google AdWords Yönetimi ve Sosyal Medya Danışmanlığı alanlarında ”Bi Fikirdir Gidiyor” sloganı ile ücretsiz fikirler sunmaya devam etmektedir. Türkiye’nin ilk ve tek ücretsiz internet fikir atölyesidir. ”İşimiz İnternet Gerisi Haddimiz Aşar”

Bizler; internette yaşanan sürekli rekabete ayak uydurmak amacıyla, fikirlerini sürekli güncellemekte ve ilerleyişini yakından takip etmekteyiz. Yola çıktığımız ilk günden ilkelerimize sadık kalarak, fikirlerin değiştirilmesi yada geliştirilmesi aşamasında sınırsız destek sunmaya devam edeceğiz. Türkiye’nin ilk ve tek ücretsiz fikir atölyesi olan MC MİB, bu özelliğini koruma hedefinden asla vazgeçmemiştir. Ömür boyu ücretsiz fikir sunmaya, geliştirmeye ve hayata geçirme yolundaki tüm girişimlere destek verecektir. 

Neden biz ?
 • Web tasarım fikirlerimizde etkisi sektör tarafından kabul görmüş, sizin de desteğe ihtiyaç duymadan yönetebileceğiniz WordPress ve OpenCart tasarımları kullanıyoruz. Üstelik tamamen ücretsiz ve 7/24 sınırsız destek sunuyoruz.
 • Sektörde sık sık yaşanan ve en fazla şikayet konusu olan ”Projenin Geç Teslimatı” konusunda garanti veriyor ve zamanında fikirlerimiz tamamını yayına hazır hale getiriyoruz.
 • Web sitesinin tasarım aşamasında içerik sorunu yaşamanız durumunda, sektörünüzle alakalı içerikleri bizler sağlıyor ve web sitenizi yayına hazır hale getiriyoruz. Kısacası fikirlerimi, anahtar teslim projelendiriyoruz.
 • Klişeleşmiş tanıtımlardan uzak, özgün tanıtım fikirleri sunuyor, AdWords, Facebook ve İnstagram Ads konularında düzenli analizler yapıyoruz.
 • Domain, Hosting, Web Temaları konusunda sektörün lider markaları ile sizleri buluşturuyor, hizmet kalitelerinin arkasında duruyoruz.
 • Web sitesi güncellemesi konusunda eğitim odaklı teknik destek sunuyor, grafik tasarımı konusunda sınırsız destek sunuyoruz.

Ücretsiz Fikirlerimizin Kullanım Şartları; 

 • Kullanılan veya sunacağımız internet fikirlerinin tamamı ücretsizdir. 
 • Sunduğumuz fikirlerin tüm hakları, fikrin sunulduğu kişi, kurum veya firmalara aittir.
 • Projeye teknik destek tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.
 • Fikirlerin hayata geçirilmesi aşamasında satın alınacak Theme (Tema veya Tasarım), Hosting, Domain (Alan Adı), reklam giderleri fikirlerin sunulduğu kişi, kurum, marka veya firmaya aittir. 
 • Ekstra hizmet talepleriniz, ilgili firmalarca teklif olarak tarafınıza sunulacaktır. 
 • Diğer şartlar ve koşullar, ücretsiz fikirlerin sınırlaması gibi konular, fikir talepleriniz doğrultusunda değerlendirilerek tarafınıza teklif olarak ilgili şirketler aracılığıyla iletilecektir. 

….

UYARI: MC MİB  ”Kişisel İnternet Fikirleri Sitesidir. Fikirlerinizin bu web sitesinde taklit edildiğini düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz veya bizleri uyarmaksınız yasal haklarınızı kullanınız.”